Loading Events

« All Events

Warsztaty dla firm z branży farmacji i biotechnologii

Warsztaty dla firm z branży farmacji i biotechnologii

23/11/23 / 8:00 am 24/11/23 / 5:00 pm

Jesteś przedsiębiorcą z branży farmacji i biotechnologii? Chciałbyś rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych bezpłatnych warsztatach. Rozwijaj swoją działalność biznesową na całym świecie.

Bezpłatne warsztaty online, podczas których uczestnicy dowiedzą się o możliwościach wsparcia finansowego i instytucjonalnego jakie oferuje Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych Finance, Polski Fundusz Rozwoju, PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A – Fundusz Ekspansji Zagranicznej, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A, NCBR czy Bank Gospodarstwa Krajowego. 

Podczas warsztatów będzie się można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób obniżyć koszt importu zaopatrzeniowego i wziąć udział w przetargach organizacji międzynarodowych, jakie rynki są perspektywiczne dla eksportu w branży farmacji i biotechnoloigii, w jaki sposób mierzyć się z barierami w dostępie do rynków pozaunijnych, jak zabezpieczyć swój eksport lub go sfinansować, a także jak skorzystać z dostępnych instrumentów wsparcia eksportu i promocji. 


Bella Center – Copenhagen

Center Blvd. 5
København, Denmark
+ Google Map

Share This Story, Choose Your Platform!

Title

Go to Top