Loading Events

« All Events

#11 „Przegląd Technologiczny” – HealthTech City: przyszłość medycyny i dobrostanu

#11 „Przegląd Technologiczny”
– HealthTech City: przyszłość medycyny i dobrostanu

14/06 / 9:00 am 3:00 pm

Spotkania stanowią ważne forum dialogu między środowiskiem innowacyjnych podmiotów, a samorządem i są okazją do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych pomysłów i prototypów, dyskusji o technologiach i perspektywach ich zastosowania w przestrzeni miasta. 

Zdobyta podczas spotkań wiedza i kontakty mają wymiar edukacyjny, inspirujący oraz służą projektowaniu usług miasta na rzecz innowacyjnej przedsiębiorczości i wzmacniania miejskiego ekosystemu firm technologicznych. Spotkania mają na celu również zasygnalizowanie otwartości Urzędu na innowacyjne rozwiązania projektowane przez firmy. 

Prezentacja rozwiązań technologicznych jest dla innowatorów okazją do poszerzenia sieci kontaktów, nawiązania współpracy z samorządem i partnerami biznesowymi, a nawet pozyskania inwestorów. 

#11 „Przegląd Technologiczny” HealthTech City – przyszłość medycyny i dobrostanu to przestrzeń dla ekspertów, innowatorów i wszystkich, którzy są ciekawi przyszłości opieki zdrowotnej i możliwości jej wsparcia przez najnowsze technologie.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2024 w Kampusie Innowacji CIC w Warszawie.

Wydarzenie otworzy panel dyskusyjny, w którym wezmą udział liderzy i liderki z branży health-tech i well-beeing. Następnie wystąpi 6 firm, które zaprezentują swoje rozwiązania. Dowiemy się jakie proponują rozwiązania technologiczne dla miast, aby te mogły stawiać czoła współczesnym wyzwaniom związanym z opieką zdrowotną i dobrostanem społecznym. Poza solidną dawką wiedzy uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i inspirujących rozmów podczas sesji networkingowej.

MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU W WYDARZENIU:

+ Zaprezentuj rozwiązania technologiczne, zgłoś swój udział wypełniając krótki formularz ZGŁOŚ ROZWIĄZANIE. Termin składania wniosków: 6 maja 2024

Firmy, które zostaną zakwalifikowane będą mogły wziąć udział w indywidualnej sesji mentoringowej nt. sztuki prezentacji. 
Partnerzy wydarzenia ufundowali dla prelegentów atrakcyjne nagrody, które otrzymają firmy wytypowane w głosowaniu publiczności. 

+ Udział w wydarzeniu jako słuchacz – zgłoś się już dziś wypełniając formularz WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIUZapisy trwają do 12 czerwca 2024, lecz liczba miejsc jest ograniczona. 


CIC Warsaw

Chmielna 73
Warszawa, Poland

Share This Story, Choose Your Platform!

Title

Go to Top