BioForum Award2020-10-28T12:33:23+01:00

Podczas CE BioFroum 2020

zostaną przyznane

Central European BioForum Awards

CBF Award to konkurs dla branży life science w ramach CEBioForum, w którym uczestniczą najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa sektora biotech. Celem konkursu jest wyeksponowanie tych firm biotechnologicznych i osób z Europy Środkowej, które przodują w innowacyjności, m.in. poprzez realizację ambitnych projektów badawczo-rozwojowych. Istotne jest również, czy firmy te są w stanie, i z jakim skutkiem skomercjalizować projekty. Zadaniem konkursu jest wyłonienie prawdziwych liderów sektora biotechnologii naszego Regionu.

Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach:

Lider rynku

Lider R&D

Start-up

Most Influential People in Central Europe Biotechnology

REGULAMIN [PDF]

Central European BioForum Awards 2019

KAPITUŁA KONKURSU

Marcin Hańczaruk

CO-CHAIRMAN OF AFI POLAND

Marcin Hańczaruk

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 1997 roku. Ma prawie 20-letnie doświadczenie w adaptacji biznesu do zmieniającego się środowiska. Prowadził zróżnicowane zespoły funkcjonalne i całe oddziały w wiodących międzynarodowych firmach: Bristol-Myers Squibb (USA); Schering Plough (USA); Ferring (Szwajcaria), Amgen (USA).W ostatnich latach pełnił również funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Polskiej Izby Farmaceutycznej i Członka Zarządu lokalnej EFPIA. Pełni funkcję członka zarządu Think Tank Healthcare, eksperta ds. Innowacji – Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz partnera wykonawczego w Acceptance Ltd.

Prof. Tadeusz Pietrucha

Przewodniczący Rady Nadzorczej w Bio-Tech Group

Prof. Tadeusz Pietrucha

Przewodniczący Rady Nadzorczej w Bio-Tech Group, założyciel Bio-Tech Consulting (1996). Profesor i kierownik Katedry Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tadeusz ukończył studia magisterskie z biologii molekularnej na Uniwersytecie Łódzkim. Studiował także filozofię na tym uniwersytecie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda